Repræsentanter 2018

Suppleanter til bestyrelse

Udvalg:
- Forbesigtelse og materiale udvalg
Udvalg:
- Forbesigtelse og materiale udvalg
Per Andersen

Kirkevej 1A
4672 Klippinge
Tlf: 56578128-27628128

Email: prydsholm@paradis.dk

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside
Udvalg:
- Forbesigtelse, materiale udvalg og avlerudflugt
Udvalg:
- Forbesigtelse, materiale udvalg og avlerudflugt
Poul-Erik Simonsen

Eskildstrupvej 43, Egebjerg
4500 Nykøbing Sj
Tlf: 21236034

Email: stald-lillevang@mail.dk

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside

Repræsentanter

Udvalg:
- Hoppekåring og følskue
Udvalg:
- Hoppekåring og følskue
Allan Sørensen

Terslev Overdrevsvej 9
4690 Haslev
Tlf: 51740196

Email: stald.aas@mail.dk


Udvalg:
- Hoppekåring og avlerudflugt
Udvalg:
- Hoppekåring og avlerudflugt
Sussie Von Baden Merchtild-Adler

Torkilstrupvej 15
4863 Eskilstrup
Tlf: 20997052

Email: shemail10@hotmail.com

Udvalg:
- Materiale udvalg og egnethedstest
Udvalg:
- Materiale udvalg og egnethedstest
Jan Møller Hansen

Hovedvejen 117, Bårse
4720 Præstø
Tlf: 55980109-40620109

Email: maglehoj@dlgtele.dk

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside
Udvalg: 
- Avlerudflugt, følskue og materiale udvalg
Udvalg:
- Avlerudflugt, følskue og materiale udvalg
Brian Elmo

Kaløvej 46
4990 Sakskøbing
Tlf: 28702001

Email: breljo@hotmail.com



Udvalg:
- Følskue og uddannelse / kurser
Udvalg:
- Følskue og uddannelse / kurser
Eva Blak Christensen

Pilegårdsvej 3
4773 Stensved
Tlf: 55387848-40425848

Email: blakchristensen@hotmail.com
Udvalg:
- Hoppekåring, følskue og uddannelse / kurser
Udvalg:
- Hoppekåring, følskue og uddannelse / kurser
Stine Frost

Kaløvej 46
4990 Sakskøbing
Tlf: 27484944

Email: breljo@hotmail.com


Udvalg:
- Dyrskue og egnethedstest
Udvalg:
- Dyrskue og egnethedstest
Charlotte Hedegaard Christensen

Søvej 14B
4140 Borup
Tlf: 57522705-22564206

Emal: char.chris@hotmail.dk


Udvalg:
- Hoppekåring og egnethedstest
Udvalg:
- Hoppekåring og egnethedstest
Kristian Bech

Lindebjergvej 23
4180 Sorø
Tlf: 58544004-22198990

Email: lindebjerg@dlgtele.dk

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside
Udvalg:
- Dyrskue og forbesigtelse
Udvalg:
- Dyrskue og forbesigtelse
Pia Gobert

GL. Ebbeløkkevej 1
4500 Nykøbing Sj.
Tlf: 59320433-61750897

Email: pia@staldbaunehoej.dk

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside
Udvalg:
- Dyrskue, egnethedstest og uddannelse / kurser
Udvalg:
- Dyrskue, egnethedstest og uddannelse / kurser
Katja Hvass Madsen

Fladholtevej 36
4200 Slagelse
Tlf: 61103454

Email: katjahvass@hotmail.com
Birgitte Poulsen

Ørslevvestervej 54
4100 Ringsted
Tlf.: 29863680

Email: abp@pc.dk
Karen Margrethe Frederiksen

Nederste Linievej 11
4671 Strøby
Tlf.: 25389833

Email: kfm@codan.dk
Michael Krogsgaard

Slotsgade 29A st. th
4200 Slagelse
Tlf: 40193224

Email: mikrogolsen@hotmail.com
Udvalg:
- Hoppekåring, dyrskue og forbesigtigelse
Udvalg:
- Hoppekåring, dyrskue og forbesigtigelse
Lars Svarre Krogsgaard

Slotsgade 29A st.th
4200 Slagelse
Tlf: 27628321

Email: svarrekrogsgaard@gmail.com
Udvalg:
- Hoppekåring og egnethedstest
Udvalg:
- Hoppekåring og egnethedstest
Hanne Brebøl Thorsen

Gammelbyvej 15
4900 Nakskov
Tlf: 40152443

Email: halmtofte@hotmail.com

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside

Suppleanter

Udvalg:
- Uddannelse / kurser
Udvalg:
- Uddannelse / kurser
Ole Hensel Dall

Troldebjergvej 7
4700 Næstved
Tlf: 82393422-27123422

Email: troldebjerg@mail.dk
Tina Jepsen

Avdebovej 7
4300 Holbæk
Tlf: 25335825

Email: nicolaijepsen@hotmail.com