Repræsentanter 2018

Suppleanter til bestyrelse

Per Andersen

Kirkevej 1A
4672 Klippinge
Tlf: 56578128-27628128

Email: prydsholm@outlook.com

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside
Poul-Erik Simonsen

Eskildstrupvej 43, Egebjerg
4500 Nykøbing Sj
Tlf: 21236034

Email: stald-lillevang@mail.dk

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside

Repræsentanter

Allan Sørensen

Terslev Overdrevsvej 9
4690 Haslev
Tlf: 5174 0196

Email: stald.aas@mail.dk


Jan Møller Hansen

Hovedvejen 117, Bårse
4720 Præstø
Tlf: 55980109-40620109

Email: maglehoj@dlgtele.dk

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside
Brian Elmo

Kaløvej 46
4990 Sakskøbing
Tlf: 2870 2001

Email: brian@elmots.dk



Eva Blak Christensen

Pilegårdsvej 3
4773 Stensved
Tlf: 5538 7848 - 4042 5848

Email: blakchristensen@hotmail.com
Stine Frost

Kaløvej 46
4990 Sakskøbing
Tlf: 2748 4944

Email: elmofrost@outlook.dk


Charlotte Hedegaard Christensen

Søvej 14B
4140 Borup
Tlf: 5752 2705 - 2256 4206

Emal: char.chris@hotmail.dk


Kristian Bech

Lindebjergvej 23
4180 Sorø
Tlf: 5854 4004 - 2219 8990

Email: lindebjerg@dlgtele.dk

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside
Pia Gobert

GL. Ebbeløkkevej 1
4500 Nykøbing Sj.
Tlf: 5932 0433 - 6175 0897

Email: pia@staldbaunehoej.dk

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside
Tina Jepsen

Avdebovej 7
4300 Holbæk
Tlf: 2533 5825

Email: nicolaijepsen@hotmail.com
Ole Hensel Dall

Troldebjergvej 7
4700 Næstved
Tlf: 8239 3422 - 2712 3422

Email: troldebjerg@mail.dk
Rebecca Bæk Larsen
Birgitte Poulsen

Ørslevvestervej 54
4100 Ringsted
Tlf.: 2986 3680

Email: abp@pc.dk
Karen Margrethe Frederiksen

Nederste Linievej 11
4671 Strøby
Tlf.: 2538 9833

Email: kfm@codan.dk
Michael Krogsgaard

Slotsgade 29A st. th
4200 Slagelse
Tlf: 4019 3224

Email: mikrogolsen@hotmail.com
Lars Svarre Krogsgaard

Slotsgade 29A st.th
4200 Slagelse
Tlf: 2762 8321

Email: svarrekrogsgaard@gmail.com
Udvalg:
- Hoppekåring og egnethedstest
Udvalg:
- Hoppekåring og egnethedstest
Hanne Brebøl Thorsen

Gammelbyvej 15
4900 Nakskov
Tlf: 4015 2443

Email: halmtofte@hotmail.com

Klik på fotografiet for at komme til repræsentantens egen hjemmeside

Suppleanter

Lars Petersen
Betina Winter Hansen
Lasse Hestengen

Ung i Dansk Varmblod

Står for ung i DV i region 2
Står for ung i DV i region 2
Charlotte Bruun Rasmussen

Tlf. 4224 9262